MISCELLANEOUS / Nautica / Ship model 7528553
nr 752 8553
SHIP MODEL
Santa Maria, length: 78, height: 73, wear, damages.
Santa Maria, längd: 78, höjd: 73
Condition: slitage, skador
SEK 150
Monday April 9 2012
at 17:59:08
6/4 01:08:55
100 kr
7/4 22:33:32